התקשרו: 073-3911488

אנחנו כאן מחכים לכם

ניהול ביצוע פרויקטים

תהליך ניהול של ביצוע פרויקטים הוא חלק חשוב ואינטרגלי ביישום תהליך הבניה והעיצוב של הבית שלנו.

המטרה בתהליך זה היא לבצע בקרה של תקציבים שלא מתבזבזים, מעקב אחר קבלני הביצוע וליווי התהליך בשיקוף מול הלקוח עד שמגיעים לגמר התוצאה בזמן הקצר ביותר, ביעילות הגבוהה ביותר ובתשלום הוגן וסביר.

הרבה אנשים חושבים שהם יכולים לעשות את הביצוע הזה בעצמם. לרוב זו טעות.

האם ניתן לבצע ניהול ביצוע פרויקט בעצמי?

התשובה לכך מתחלקת לשניים.

  1. מה גודל הפרויקט ? אם מדובר בשיפוץ של חדר בבית, הוספת כמה רהיטים לסלון, שינוי תאורה בגינה קטנה סביר להניח שלא תצטרכו לרכוש את השירותים של מנהל פרויקט מקצועי גם מבחינת עלות וגם מבחינת ערך.
  2. במידה ואתם הולכים לבנות בית חדש, אתם מתכוונים לעשות שיפוץ נרחב, עיצוב מחדש של חלק גדול מחלל הבית באמצעות כמה ספקים – זה כלל האצבע לקחת מנהל פרויקט שסביר להניח שיוזיל לכם בעלויות מצד אחד וייתן לכם מוצר איכותי מוגמר טוב יותר.

כמה כסף זה עולה ?

העלות משנה בין פרויקט לפרויקט ותלוי בגדול ובעצימות שלו, מי שייתן לכם הצעת מחיר ללא אפיון מדויק של הצרכים שלכם – תתרחקו ממנו, הצעת מחיר הוגנת תגיע עם הבנה של הצרכים שלכם, התאמת הספקים ותמחור של הליווי ואספקת הקבלנים המקצועיים, או פיקוח עליהם.

שורה תחתונה

כשאנחנו רוצים לבצע את הפרויקט שלנו ברמה הגבוהה ביותר וללא תקלות חשוב להתייעץ עם מקצוענים, אצלנו בחברת מולטיבילד  קונסטרקשן הבאנו את מנהל הביצוע מהשורה הראשונה עם ניסיון של עשרות פרויקטים מוצלחים, ליווי אישי לכל לקוח עד גמר הביצוע לפרויקטים גדולים – או קטנים.

צרו אתנו קשר עוד היום לשיחת אפיון על מנת להגיש את הפרויקט שלכם ביחד אתנו – שיחת ייעוץ בחינם לכל תחילת תהליך 

ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

    ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר