התקשרו: 073-3911488

אנחנו כאן מחכים לכם

פרויקטים פרטיים

ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פרויקטים פרטיים

  מולטי בילד קונסטרקשן

  תהליך ביצוע פרויקטים של בתים פרטיים הוא חשוב במיוחד ואסור לזלזל בו שאנחנו רוצים לבנות את בית החלומות שלנו חייב לעשות זאת עם אדריכל שמתחמה בעיצוב וידע לתת מענה 360 בכל ביצוע העבודה. חשוב לזכור, תהליך בניית וילה או בית קרקע לוקח בממוצע בין 6-15 חודשים ואנשים בדרך כלל לא משפצים או משנים את עיצובו לפחות כ-15 שנים. לכן, שאנחנו יוצאים לפרויקט ביצוע של בית פרטי חשוב להתייעץ עם מומחים ולבחור אדריכל מומחה לפרויקט.
  יש דגשים חשובים שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם יוצאים לדרך הזו ואסור לכם לוותר עליהם.

  דגשים חשובים ביצוע פרויקט לבית פרטי

  מולטי בילד קונסטרקשן

  יש כמה דברים שאסור לנו לוותר עליהם עם מבצע הפרויקט שאיתו אנחנו עובדים.
  ראשית, ניסיון ותיק עבודות – חשוב להראות את הניסיון הביצועי של אדריכל הפרויקט בביצוע של פרויקטים אחרים שהם דומים לשלנו. שנית, חשוב להבין מול מבצע ומלווה הפרויקט האם הוא נותן גם את השירותים החיצוניים, כלומר קבלן הבנייה, האדריכל, המעצב והמהנדס, בדרך כלל שלוקחים ספקים שלא רגילים לעבוד אחד עם השני זה מקור לטעויות, לכן עדיף לעבוד עם חברה שיודעת לספק קורת גג אחת עם אנשי מקצוע שיודעים לעבוד אחד עם השני וברמה מקצועית.

  היתרון שלנו – ההצלחה שלכם

  מולטי בילד קונסטרקשן

  חברתנו מולטי בילד מתמחה בביצוע פרויקטים לבתים פרטיים, וילות ולמבנים.
  אנחנו מלווים את הלקוח בכל תהליך הפרויקט, מתאימים את אנשי המקצוע בסטנדרט הכי גבוה ומלווים את התהליך עד למסירת המפתח לדייר. אנחנו דוגלים ביושרה מול לקוח שאיתו אנחנו עובדים, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, מעטפת שעונה על כל הצרכים העיצוביים והמקצועיים, וכמובן מלווים את התהליך בחיוך ובאנרגיה טובה. מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום לשיחת אפיון של הפרויקט שלכם ולהגשמה של בית חלומותיכם בהתאמה אישית – וליווי מלא!

  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר