התקשרו: 073-3911488

אנחנו כאן מחכים לכם

פרויקטים עסקיים (ציבוריים)

ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פרויקטים עסקיים וציבוריים

  עובדים במשרד ממשלתי? החברה שלכם צריכה ניהל פרויקט עסקי חשוב? הגעתם למקום הנכון. שאנחנו רוצים לבנות פרויקט ציבורי חייב לעבוד רק עם חברה מקצועית שיודעת ויש לי ניסיון רב בליווי תהליכים מורכבים והתנהלות מול גופים.
  בחברות פרטיות שמתחילות תהליכי בנייה ועיצוב של המשרד או העסק שלהם חובה לעבוד רק עם חברה ברמה הגבוהה ביותר ולא להתפשר.

  איך נבחר ספק ניהול פרויקט עסקי וציבורי?

  בדרך כלל בפרויקטים ציבוריים ועסקיים ובניהול שלהם יש כמה מרכיבים חשובים במיוחד על מנת שהדרך תצלח והפרויקט יהיה במעטפת מלאה. חשוב מאוד לבחור בחברה שתדע לתת כל ספקי המקצוע ולהתאים ביניהם, משרדי ממשלה וחברות עושות המון פעילויות ויש להן בדרך כלל המון עניינים להתעסק בהן, לכן חשוב לבחור חברה שתדע להוריד את האבן הזו מהראש, ללוות את התהליך מהאפיון ועד הביצוע שלו, וגם לתת את כל קבלני המשנה. בנוסף לכך, חברה מקצועית תעסיק בדרך כלל אין האוס מהנדסים וקבלני ביצוע בתוך החברה שלה, לכן זה יהיה כלל אצבע לבדוק אם החברה הזו מקצועית עוד בתחילת הדרך.

  לעבוד אתנו ולהצליח ביחד

  שאתם מחפשים צוות שיהיה אמון על ניהול וליווי תהליכים של פרויקטים עסקיים, או ציבוריים צריך חברה שיש לה אנשי מקצועי ברמה גבוהה, ניסיון בתחום ורצינות להשלמת הפרויקט בדיוק על פי הצרכים העסקיים שלכם. אנחנו בחברת מולטיבילד קונסטרקשן בעלי ניסיון של שנים בתחום הניהול וביצוע פרויקטים עסקיים וציבוריים, יודעים ללוות ולהתאים לכם את הפרויקט בהיקף של 360 ולתת לכם ראש שקט.
  יש לנו את היכולת לספק לכם את קבלני הביצוע בכל התחומים: התקשורת, עיצוב הפנים, אדריכלות, מהנדסי חשמל ובנייה, אישורים ופיקוח וליווי הפרויקט עד למסירת המפתח אליכם. לכן, אל תבזבזו את הזמן וצרו אתנו קשר עוד היום לשיחת אפיון וקביעת פגישה ללא עלות על מנת להתחיל ולהגשים את הפרויקט שלכם.

  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר