התקשרו: 073-3911488

אנחנו כאן מחכים לכם

בניית וילה

חברת מולטי בילד קונסטרקשן בע"מ, הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים המספקת שירותיים רביים בתחום הבנייה והשיפוץ, הכוללים בניית וילה, שיפוץ בתים פרטיים, דירות ועוד.

מה כדאי לדעת על בניית וילה?

ניתן לבצע פרויקט של בניית וילה במגוון דרכים. החל מהבניה המקובלת והמוכרת ביותר בארצנו  של בניית תשתיות המבנה והרכבת לבנים לאחר מכן, בנניה ירוקה, וגם באמצעות בנייה קלה. בנייה קלה למעשה זוהי השיטה המקובלת ביותר בארצות הברית, גרמניה, אוסטרליה ועוד מגוון מדינות שונות. השיטה למעשה כוללת חיבור חלקים מוכנים מראש אשר הוכנו מבעוד מועד במפעל תעשייתי. בין אם מדובר בבניה קלה או בבניה בשיטה המוכרת, מומלץ צמיד לפנות אלח אנשי המקצוע המנוסים ביותר.

על מה אסור להתפשר בבניית וילה?

יש דברים שממש אסור להתפשר עליהם. כל פשרה, לפה או לפה, תביא עמה תוצאה לא רצויה. גם אם קיימת התפשרות על חוזק המבניות של בטון (תוך שימוש בחומרי גלם כמו לוחות פח או עץ), לא קיימת התפשרות על מידת הבטיחות של הבית. הבניה נעשית על בסיס עקרונות הנדסיים לפי תקן מבוסס, המאפשרים חוזק מבני מסוים. יתרה מכך, ישנה קלות השלמת  תהליכי בניה, חיסכון בעלויות הבניה וקבלת מבנה הנדסי יציב וחזק דיו (לפחות עבור בתים עם קומה אחת), וכיוצא בזה. מי מכם שמתעתד לבנות בית פרטי בבנייה קלה, אפשר לקחת את הכספים הנחסכים כתוצאה מבחינה בבניה קלה, ולהשקיע בעיצוב הבית או בשלל אפיקים רצויים ורלוונטיים. כדי לקבל ייעוץ מקדים בנושא, כדי לדעת באילו מקרים נכון ללכת על סגנון בניה זה, ואם כך – מה חשוב ורלוונטי להבין. כל שאלה ובקשה, ניתן להפנות לצוות המומחים, המקצועי והשירותי, של חברת מולטי בילד קונסטרקשין בע"מ, אשר לא ינוח לרגע, עד אשר יעביר לכם את כל המידע הרלבנטי.

ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

    ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר