התקשרו: 073-3911488

אנחנו כאן מחכים לכם

בניית בית פרטי

בנית בית פרטי

על בניית בית פרטי אמון האדריכל. כל רצונו הוא לתרגם את החלומות שלכם לכדי מימוש. לעתים, יש פער עצום של תכתיבים, מגבלות וחוסר יכולת מכל מיני גורמים, בפרט כאשר הדמיון פרוע מדי, כמו שנאמר. האדריכל מנסה למצוא את דרך הביניים של המציאות עם הדמיון שלכם, גם על ידי מציאת דרכים עוקפות, ידע של גבולות ותכתיבים, ואף שימוש בדמיון מופלג ובחשיבה מחוץ לקופסה. הכירו את חברת מולטי בילד קונסטרקשן בע"מ, שאצלה מועסקים אדריכלים שמתמחים בתחום של בתים פרטיים.

גיבוש חזון אישי בפרויקט של בנית בית פרטי

המון החלטות שצריך להגיע אליהן בכל מיני שלבים אישיים בחיים, כרוכים בגיבוש חזון אישי, כגון – בפרויקט של בניית בית פרטי. לפני הכול, עליכם לגבש את החזון האישי שלכם, כיצד אתם רואים לנגד עינכם את הבית שלכם? אפיון בצורה ספציפית של הצרכים והמאוויים שלכם, אשר קשורים בבניית הבית הפרטי, בהכרח יגרמו לפרוצדורה יותר מתקדמת ונכונה. על מנת להגיע למקום הזה, כדאי שתשאלו את עצמכם שאלות מנחות, לרבות – האם אתם רוצים בנייה קונבנציונלית או קלה? האם עסקינן אודות בני זוג שרק לא מזמן הובאו בברית הנישואין, ומתעתדים להרחיב בקרוב את המשפחה? האם עסקינן אודות דירה שניה בחלקה, או לחלופין האם עסקינן אודות בית שמיועד לצייר, שמכורח כך מעוניין בסטודיו גדול בנכס, על מנת שיוכל לעבוד וליצור? וכיוצא בזאת.

בנית בית פרטי תוך התחשבות ברצונותיהם של הלקוחות

נהוג לומר כי "הלקוח תמיד צודק", משמעות הדברים שלרצונותיהם של הלקוחות ניתן משקל רב. הדבר בא לידי ביטוי בכך שבדרך כלל הבנייה שמתוכננת על ידי האדריכל מתכתב כהלכה עם דרישותיהם של הלקוחות, לפחות בראשית הדרך. מתוקף כך, הרשו לנו להמליץ לכם, מכל רמ"ח איברינו, על חברת מולטי בילד קונסטרקשין בע"מ, שהאדריכלים שלה עושים הכול על מנת לגרום בכל מחיר לקצוות להיפגש, הווה אומר – הם דואגים לבצע תכנון של הבית שמהיבט ראשון עונה לכל הדרישות הפורמליות לקבלת היתרי הבנייה; ומן ההיבט האחר, עונים על כל מה שחשוב לכם. אז, כל מה שנותר לכם הוא רק להתקשר – 073-3911488.

בנית בית פרטי

בניה קלה בית פרטי

בין אם זה תחום עיצוב הבית, ובין אם זה תחום  בניה קלה בית פרטי. כאשר דנים בנושאים אלה, שלא כולם שולטים בהם, צריך למצוא מבעוד מועד איש שיח שניתן לדבר אתו, להעלות סוגיות ולקבל מענה מדויק, נאה ופוגש. למעשה, ניתן לבדוק את הצוות של חברת מולטי בילד קונסטרקשן בע"מ, לשם קבלת פרטים נוספים ובדיקת התאמה.

מה כדאי לדעת על בניה קלה בית פרטי?

יש תחומים כדוגמת  בניה קלה בית פרטי, שרב הנסתר מן הגלוי. זה בדיוק המקום שכדאי לפנות לייעוץ מקצועי, אשר יסייע לכם במגוון פעולות הקשורות לתחום, ונעזור לכם תוך כדי הצגת המוטיבים החשובים, לרבות –

 1. מדובר בסגנון בניה, שבמקום להתבסס על חומרי גלם "כבדים", כמו בטון ובלוקים – הוא מתבסס על חומרי גלם "קלים" יותר לכאורה, שמחד נחשבים קלים יותר ומאידך חזקים דיו.
 2. הבניה הקלה מתבטאת גם בקלות העבודה, שאמורה להיות פשוטה יותר.
 3. מעבר לכך, העלויות, אולי עקב הבחירה בחומרי הגלם – אמורות להיות נמוכות יותר בהשוואה לבנייה "כבדה" לכאורה.
 4. סוג הבניה מערב שלל תהליכי תכנון ובניה כפי שאפשר למצוא בסגנון הבניה "הרגיל". בין אם זה אומר הרכבת תכנית בניה אדריכלית, הגשמת והמצאת היתרי בניה, חיבורים של תשתיות, שלל עבודות פיתוח, עבודות איטום, גמר וכיוצא בזה.
 5. שלד המבנה, בבניה קלה – אמור להיות מבוסס על חומרים מעלות נמוכה יותר, שקל לעבוד איתם ולהעמיד על תילם.
 6. אפשר שיהיה קל יותר, משמעותית, להשלים את הבנייה – ואף לסיים אותה במועד קצר יותר באופן יחסי, מאשר בנייה עם בטון לדוגמה.
 7. יש שיגידו, שסגנון הבניה של בניה קלה בית פרטי זו למעשה האפשרות היחידה לבנות בית פרטי. רק כאשר מוסיפים קומות, אפשר שייבחר לעבוד עם בטון.

על מה אסור להתפשר בבניה קלה של בית פרטי?

יש דברים שממש אסור להתפשר עליהם. כל פשרה, לפה או לפה, תביא עמה תוצאה לא רצויה. גם אם קיימת התפשרות על חוזק המבניות של בטון ,תוך שימוש בחומרי גלם כמו לוחות פח או עץ, לא קיימת התפשרות על מידת הבטיחות של הבית. הבניה נעשית על בסיס עקרונות הנדסיים לפי תקן מבוסס, המאפשרים חוזק מבני מסוים. יתרה מכך, ישנה קלות השלמת  תהליכי בניה, חיסכון בעלויות הבניה וקבלת מבנה הנדסי יציב וחזק דיו. מי מכם שמתעתד לבנות בית פרטי בבנייה קלה, אפשר לקחת את הכספים הנחסכים כתוצאה מבחינה בבניה קלה, ולהשקיע בעיצוב הבית או בשלל אפיקים רצויים ורלוונטיים. כדי לקבל ייעוץ מקדים בנושא, כדי לדעת באילו מקרים נכון ללכת על סגנון בניה זה, ואם כך – מה חשוב ורלוונטי להבין. כל שאלה ובקשה, ניתן להפנות לצוות המומחים, המקצועי והשירותי, של חברת מולטי בילד קונסטרקשין בע"מ, אשר לא ינוח לרגע, עד אשר יעביר לכם את כל המידע הרלבנטי. אפשרי שתצרו קשר כעת לטל'  – 073-3911488.

ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  ליצירת קשר – השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר